1 hodnocení

AB16 SKILLS TRAINING SYSTEM

Systém AB16 Skills Training System je navržen tak, aby transformoval vaše schopnosti s pukem. Ať už jste začátečník nebo pokročilý hráč, tento tréninkový balíček raketově zvýší vaši manipulaci s hokejkou, reakční čas a schopnosti přihrávání. Cvičte s přiloženým Průvodcem tréninku dovedností a zvyšujte obtížnost, jak budete v tréninku postupovat. Jste připraveni stát se tvůrcem hry?

Na dotaz
Kód: 6783
6 399 Kč 5 288 Kč bez DPH
Kategorie: Tréninkové sety
Garage059 900x900 crop center
Novinka Tip

Navrženo Aleksanderem Barkovem & HockeyShot, aby zlepšilo vaše schopnosti manipulace s hokejkou a přihrávek.
Zahrnuje 10 dlaždic All-Star Dryland s patentovaným, symetrickým klipovacím systémem pro rychlou montáž a snadné odstranění.
Různé úrovně intervalů na Reactive Sniper vás při práci vyzývají ke zlepšení manipulace s hůlkami a reakční doby.
Edge Rebounding Foam passer lze snadno nalepit na Puck Stopper Edging.
Stativ Reactive Sniper vám umožní nastavit kdekoli pro lepší tréninkový zážitek.
Nahrávač Edge Rebounding Foam jsou vyrobeny z odolné pěny s vysokou hustotou, aby vracely přihrávky s přesností a rychlostí.
Obsahuje vlastní barevné samolepky AB16 pro nastavení tréninkové plochy.
Reactive Sniper je napájen třemi (3) bateriemi AA nebo nabíjecím kabelem Micro USB (baterie a kabel nejsou součástí dodávky).
►Online program školení dovedností. ?

ROZDĚLENÍ PRODUKTŮ
V tomto videu produktový manažer Daniel Porter shrnuje některé funkce AB16 Skills Training System a proč vám tréninková sada pomůže zlepšit vaše všestranné dovednosti a zlepšit vaše schopnosti manipulace s hokejkou:

ALEKSANDER BARKOV FLORIDA PANTHERS

"S AB16 Skills Training System jsem opravdu spokojený. Umožňuje mi pracovat na mnoha různých dovednostech doma. Je opravdu jednoduché a rychlé ho nastavit a rozložit, takže ho mohu nosit kamkoliv. Pomáhá mi zdokonalit manipulaci s hokejkou, přihrávání." , střelba a reakční doba."

Snímek obrazovky 2022-01-05 103938

V tomto videu produktový manažer Daniel Porter shrnuje některé funkce AB16 Skills Training System a proč vám tréninková sada pomůže zlepšit vaše všestranné dovednosti a zlepšit vaše schopnosti manipulace s hokejkou!