Neohodnoceno

Balanční deska 41cm

Nejlepší hráči na světě vám řeknou, že jejich specifické hokejové dovednosti rostou ve srovnání s konkurencí, která nedává svému tělu to správné. Centrum těla je tak důležitá, a proto doporučujeme všem hokejistům vlastnit balanční desku . Je to také neuvěřitelný nástroj, díky kterému je stickhadlink stále náročnější. Jen pár minut denně na balanční desce s vámi dokáže zázraky na ledě. Budete tvrději střílet, váš bude rychlejší a častěji zůstanete ve vzpřímené poloze!

 

Můžeme doručit do:
7.6.2023
Skladem
Kód: 85
Značka: Sedco
699 Kč –24 % 529 Kč 437 Kč bez DPH
Kategorie: Balanční pomůcky
Záruka: 2 roky
Balanční deska 41cm
Akce Tip
699 Kč –24 %

Nejlepší hráči na světě vám řeknou, že jejich specifické hokejové dovednosti rostou ve srovnání s konkurencí, která nedává svému tělu to správné. Centrum těla je tak důležitá, a proto doporučujeme všem hokejistům vlastnit balanční desku. Je to také neuvěřitelný nástroj, díky kterému je stickhadlink stále náročnější. Jen pár minut denně na balanční desce  s vámi dokáže zázraky na ledě. Budete tvrději střílet, váš bude rychlejší a častěji zůstanete ve vzpřímené poloze!

* Tuto desku důrazně doporučujeme používat na měkkém povrchu; jako koberec nebo podložka na jógu, aby se zabránilo zranění. NEPOUŽÍVEJTE tuto vyvažovací desku přímo na dlaždice nebo betonu, protože je kluzký.

Vlastnosti produktu:

►Skvělý tréninkový nástroj pro práci v kombinaci s tréninkovými cvičeními s ovládáním rukou.
►Posilte centrum těla a nohy.
►Budujte zdraví.
►Vylepšete rovnováhu na ledě.
►Snadno skladovatelný a lehký.
►Skvělý trénink na vyvážení těla.
►Průměr 41cm.