Posilovací tréninkové pomůcky k procvičení vnitřních svalů – TRX, Flowin a Bosu

Tréninkové pomůcky pomáhají k zocelení těla, jsou ideální k dosažení větší rychlosti hráče i získání výdrže a odolnosti. Hokej není jen o tom, kdo nejdříve dostane puk do branky spoluhráče. Hokej je o tvrdé dřině hráčů, kteří s cvičebními tréninkovými pomůckami posilují celkový pohybový aparát svého těla. Tréninkové pomůcky TRX jsou natolik skladné, že je můžete používat téměř kdekoli. Unikátní tréninkové pomůcky TRX pracují na principu zátěže vlastní vahou trénujícího. Při posilování s tréninkovými pomůckami TRX dochází k procvičování více svalových partií, což vede ke zvýšení celkové fyzické kondice a předcházení zranění při hokejových zápasech.
Tréninkové pomůcky Flowin pracují s vlastní zátěží posilující jedince. Flowin je kombinací podložky na cvičení a tréninkové pomůcky, jež je vyvinuta pro vrcholové sportovce.

Při útoku na branku spoluhráče není třeba jen síly a rychlosti, ale také výborné koordinace pohybu. Balanční tréninkové pomůcky Bosu napomáhají k procvičení svalů hlubších vrstev, které se při běžném tréninku hůře procvičují. Balanční cvičební pomůcky Bosu odstraňují bolesti zad a kloubů a zpevňují postavu.
Nejste-li si jisti, jakou tréninkovou pomůcku zvolit pro Váš účel, neváhejte nás kontaktovat.