Neohodnoceno

BOSU ® Balance Trainer ELITE

BOSU ® Balance Trainer Elite je nejnovější inovací této všestranné cvičební pomůcky. Novinkou oproti verzi Home a Profi je kromě mírné změny výšky kopule především protiskluzový gumový povrch, extrémně zesílená konstrukce a speciálně navržený povrch pláště, dělený na zóny.

Skladem
Kód: 2016051701
Značka: Bosu
5 499 Kč 4 545 Kč bez DPH
Kategorie: Balanční pomůcky
Záruka: 2 roky
628x489 Z75PgR
Akce Novinka Tip

BOSU ® Balance Trainer Elite je určen pro komerční a skupinový trénink BOSU technik.
Nejmodernější balanční podložka, která byla oceněna ihned při jejím představení odborníkům NASA

BOSU BALANCE TRAINER - originální výrobek amerického výrobce je jedinečný svými vlastnostmi a parametry, kvalitativně nesrovnatelný s napodobeninami z dálného východu a funkčnější díky vhodnějšímu tvaru pláště a rozměrům!

BOSU Balance trainer je možné používat oběma stranami nahoru pro různé druhy balančních, rehabilitačních, relaxačních a posilovacích cvičení (BOth Sides Up = obě strany nahoru)

BOSU Balance trainer je specificky navržen, aby pomohl všem uživatelům dosáhnout rovnováhu mezi svalovými systémy posturálních a fázických řetězců rychleji, bezpečněji a kompletněji než jakákoliv jiná tréninková pomůcka. Navíc je určena pro všechny věkové kategorie od začátečníků až po vysoce trénované sportovce - každý si zvolí obtížnost podle sebe. Nosnost balanční desky je 180 kg

Rozměry:

  • průměr 63,5 cm
  • výška 20,3 cm (od země k vrchu kopule)
  • 15,5 cm (od prstence k vrchu kopule)
  • ccaa 12 cm (ve vyfouklém stavu)
  • hmotnost 8,8 kg


Balení obsahuje: Bosu elite manuál + dvd, plakát se zásobníkem cviků “WeckMethod®” pumpička

Upozornění: Neodstraňujte nálepku s výrobním číslem v oblasti madla na podstavě (je důležitá při možné budoucí reklamaci produktu)