1 hodnocení

Branka + Nahravač + Střelecká deska extreme

Set ve kterém najdete skládací Set nové hokejová branka Winnwell 72" s postranní sítí v oficiální velikosti IIHF (72"). K brance jsme přidali největší střeleckou desku Shooting Pad Extreme s hokejovým nahrávačem One-Timer. Díky tomu se budete cítit jako na ledě a můžete trénovat střelbu z první!

 

Skladem
Kód: 1637
Značka: Winnwell
9 254 Kč –3 % 8 999 Kč 7 437 Kč bez DPH
Kategorie: Výhodné sety
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 30 kg
Kopie návrhu Kopie návrhu reklamní koláž (20)
Novinka Předobjednávka
ZDARMAZDARMA 9 254 Kč –3 %

Skládací tréninková branka WINNWELL v oficiální velikosti IIHF (72") je přesnou kopií klasické hokejové branky, díky pevné a stabilní konstrukci je skvělou pomůckou při tréninku. Výborná branka se sítí vhodná pro trénink. Kvalitní branka kanadského výrobce Winnwell o rozměrech 183cm x 122cm x 81cm. Hokejová branka Winnwell 72“ je velikostně přesnou kopií klasické hokejové branky. 

Kovová konstrukce branky se jednoduše sestaví pomocí „Snap Clip“ systému, který drží konstrukci pohromadě. Nepotřebujete žádné nářadí, jednotlivé kusy se k sobě zacvaknou a máte hotovo. Dle přiloženého návodu složíte branku během několika minut. Stejně tak můžete branku rozložit na jednotlivé díly a uložit zpět do krabice.

Detailní informace:

 • Rozměry: 72" x 48" x 27" (183cm x 122cm x 68cm)
 • Odolné trubky o průměru 2" (5cm) vpředu a 1,5" (3,8cm) vzadu
 • "Snap clip" konstrukce - pro sestavení není třeba nářadí, jednotlivé kusy se jen zacvaknou k sobě
 • Odolná polyesterová síť


HFL Shooting Pad Extreme + One Timer

HFL Shooting Pad Extreme je speciální roll-up plastová deska pro nácvik střelby a stickhandlingu. Největší tréninková deska na trhu, s ShotPad Extreme máte více prostoru na stickhandling, střelbu, nácvik vhazování a trénink přihrávky . HFL Shooting Pad Extreme se snadno sroluje a tím umožňuje snadný transport. Kluznost desky je srovnatelná s klasickým ledem. Rozměry jsou 3 x 1,5 metru.

 • rozměry: 72" x 48" x 27" (183cm x 122cm x 68cm)
 • odolné trubky o průměru 2" (5cm) vpředu a 1,5" (3,8cm) vzadu
 • "snap clip" konstrukce - pro sestavení není třeba nářadí, jednotlivé kusy se jen zacvaknou k sobě
 • odolná polyesterová síť

Při použití OneTimer nahrávače získate skvělou možnost střelby z první!

Nový One-Timer nahrávač je perfektní pomůcka pro hráče, kteří hledají tréninkovou pomůcku pro zlepšení přihrávky. One-Timer nahrávač umožnuje hráči simulovat herní situace v pohodlí vlastního domova nebo kdekoliv mimo led. Pomocí nahrávače zlepšíte přihrávky, příjem puku a střelbu z první. Už nebudete mít tvrdé ruce. Po pár trénincích uvidíte rozdíl.

One-Timer jednoduše připevníte na střeleckou desku, stickhandling plochu, umělý led nebo podlahu. Trénink přihrávky nebyl nikdy jednodušší. Posuňte vaše schopnosti na další úroveň.

One-Timer má skvělé vlastnosti v porovnání s cenou !

Obsah balení:

 • 1x One-Timer
 • 1x náhradní reflexní pás
 • 2x samostatné speciální šrouby pro snadné připevnění na střeleckou desku nebo podlahu