1 hodnocení

Branka + Nahravač + Střelecká deska Pad Pro

Set nové hokejové branky Winnwell 72" s postranní sítí je velikostně přesnou kopií hokejové branky. K brance jsme přidali také velmi oblíbenou střeleckou desku ve střední velikosti HL Shooting Pad Pro na kterou můžete připevnit hokejový nahravač One-Timer, který do tohoto setu přidán.

 

Můžeme doručit do:
1.12.2023
Skladem
Kód: 634
Značka: Winnwell
10 399 Kč –9 % 9 399 Kč 7 768 Kč bez DPH
Kategorie: Tréninkové sety
Záruka: 2 roky
Kopie návrhu Kopie návrhu reklamní koláž (20)
Novinka Předobjednávka
ZDARMAZDARMA 10 399 Kč –9 %

 

Nová hokejová branka Winnwell 72“ s postranní sítí

Nová hokejová branka Winnwell 72“ s postranní sítí je velikostně přesnou kopií klasické hokejové branky, navíc je doplněna o postranní sít, která je velmi praktickou pomůckou pro všechny, kdo nemíří mezi tyče. Kovová konstrukce branky se jednoduše sestaví pomocí „Snap Clip“ systému, který drží konstrukci pohromadě. Nepotřebujete žádné nářadí, jednotlivé kusy se k sobě zacvaknou a máte hotovo. Dle přiloženého návodu složíte branku během několika minut. Stejně tak můžete branku rozložit na jednotlivé díly a uložit zpět do krabice.

Kanadský výrobce nové branky WINNWELL 72" patří mezi nejlepší výrobce hokejových branek na světě ,které jsou charakteristické zejména svojí odolností použitých materiálů .

Síť v brance je u tohoto modelu uchycena pomocí lanka na šněrování, díky kterým výborně síť upevníte a hlavně jí upevníte rychle a snadno. S tkaničkou si „pohrajete“ také u přichycení bočnic, které chytají přestřelené puky a balonky. Není se však čeho bát. Provlečením tkaničky kolem bočnic a konstrukce branky bočnice perfektně upevníte a můžete začít trénovat. Během několika minut je branka 100% připravené ke střelbě.

Pevná polyesterová síť, ale i tyče branky jsou z odolnějšího materiálu, než předchůdce modelu Quik Net. U kovové konstrukce branky se však musí počítat s tím, že při tvrdých střelách dospělých hráčů se mohou objevit pozůstatky od nárazu puků. Můžete však trénovat a branku používat dál, tyto kosmetické změny na funkčnosti branky nic nemění.

Spolu s brankou doporučujeme zakoupit také střeleckou plachtu Winnwell Accushot 72". Spojením těchto dvou tréninkových pomůcek vytvoříte výborné tréninkové prostředí a podmínky pro nácvik hokejových dovedností.

  • Rozměry: 72" x 48" x 30" (183cm x 122cm x 75cm)
  • Odolné trubky o průměru 2" (5cm)
  • "Snap clip" konstrukce - pro sestavení není třeba nářadí, jednotlivé kusy se jen zacvaknou k sobě
  • Rychlé připevnění sítě
  • Odolná polyesterová síť

Střelecká hokejová deska na střelbu HL Shooting Pad Pro (150 x 75 cm)

HL Shooting Pad Pro je speciální plastová deska s příměsí speciálních polymerů obsahující umělý led pro nácvik střelby a stick handlingu. Kluznost desky je srovnatelná s klasickým ledem. Rozměry jsou 1,5x0,75 metru.

Při použití OneTimer nahrávače získáte skvělou možnost střelby z první.

One-timer nahravač

Nový One-Timer nahrávač je perfektní pomůcka pro hráče, kteří hledají tréninkovou pomůcku pro zlepšení přihrávky. One-Timer nahrávač umožnuje hráči simulovat herní situace v pohodlí vlastního domova nebo kdekoliv mimo led. Pomocí nahrávače zlepšíte přihrávky, příjem puku a střelbu z první. Už nebudete mít tvrdé ruce. Po pár trénincích uvidíte rozdíl.


One-Timer jednoduše připevníte na střeleckou desku, stick handling plochu, umělý led nebo podlahu. Trénink přihrávky nebyl nikdy jednodušší. Posuňte vaše schopnosti na další úroveň.


One-Timer má skvělé vlastnosti v porovnání s cenou !


Obsah balení nahravače:

  • 1x One-Timer
  • 1x náhradní reflexní pás
  • 2x samostatné speciální šrouby pro snadné připevnění na střeleckou desku nebo podlahu


Spolu s tímto setem doporučujeme zakoupit také střeleckou plachtu Winnwell Accushot 72". Spojením těchto tréninkových pomůcek vytvoříte výborné tréninkové prostředí a podmínky pro nácvik hokejových dovedností.