1 hodnocení

Elektrická koloběžka Nanrobot D4+3.0

Elektrokoloběžka D4+ 3.0 je novou modelovou řadou od výrobce prémiových elektrický koloběžek Nanrobot. Nejnovější technologie a funkce, které poskytují vysokou úroveň pro koloběžku v rámci svého cenového rozpětí. Dech beroucí výkon pro dynamickou jízdu ve městě nebo v terénu spolu se zcela novou konstrukcí. S touto mašinkou v nezaměnitelných barvách budete vždy středem pozornosti!

Na dotaz
Kód: 7376
Značka: Nanrobot
41 798 Kč 34 544 Kč bez DPH
Kategorie: Elektrokoloběžky
Záruka: 2 roky
1500x1500
Novinka Tip Předobjednávka

Není novinkou, že Nanrobot D4+ je jedním z nejuniverzálnějších a nejstylovějších osobních dopravních prostředků na dnešním trhu. Díky skvělému poměru ceny a kvality produktu se stala nejoblíbenějším modelem našich zákazníků. Do nabídky však dorazila nová elektrická koloběžka Nanrobot D4+3.0 a je lepší než kdykoli předtím. Výrobce přidal dvě barevné variace, nový design a špičkové odpružení pro hladší jízdu.

Výkon: 2000W

Max. Dojezd: 65Km

Max. Rýchlost: 65Km/h

Nosnost: 150Kg

 

Jste už unaveni z elektrických skútrů se stejnými barvami? Chcete vyčuhovat z davu? Pak jste tady správně. Vyberte si z metalické modré nebo ohnivě červené podle vašeho stylu.

Elektrická koloběžka Nanrobot D4+ 3.0 je poháněna výkonnou lithiovou baterií o kapacitě 52V 23Ah, která poskytuje působivý dojezd až do 64 km a je vybavena dvěma porty pro urychlení nabíjení koloběžky! Mimořádný výkon ve dvou elektromotorech až 2000W, nejnovější technologie a funkce, které poskytují vysokou úroveň pro koloběžku v rámci svého cenového rozpětí.

Maximální rychlost koloběžky je omezena na 64km/ha konstruktéři mysleli i na kvalitní hydraulický brzdový systém na přední a zadní nápravě. Nanrobot D4+ je postavena na 10 palcových terénních pneumatikách a nové tlumiče nárazů vám umožní hladší jízdu po silnici i v terénu.

Inovativní systém skládání na koloběžce Nanrobot vám umožní skútr bez námahy složit pro lepší uskladnění nebo přepravu v kufru auta. Skládací systém umožňuje také rychlé a snadné rozložení, když se chystáte k jízdě. K dispozici je také možné zakoupit sedátko pro pohodovou jízdu v sedě.

Elektrická koloběžka Nanrobot D4+ 3.0 je vysokovýkonný stroj určený hlavně zkušeným a dospělým jezdcům. Koloběžku lze využít jak ve městě tak v terénu a dynamika této koloběžky doslova vyrazí dech. Prémiové elektrické koloběžky jsou mnohem bezpečnější než levnější náhražky. Bezpečnost u prémiových modelů se skládá z kvalitních materiálů, kvalitního odpružení a vysokého důrazu na kontrolu kvality.