6 hodnocení

Hokejová branka WINNWELL 72"

Hokejová branka Winnwell 72" je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby míčkem nebo plastovým pukem.

Součástí balení je i pevná polyesterová síť. Streetová branka kanadského výrobce Winnwell, kterou lze použít na florbal, fotbal, hokejbal a další sporty.

 

Můžeme doručit do:
1.12.2023
Skladem
Kód: 40
Značka: WinnWell
3 999 Kč –13 % 3 449 Kč 2 850 Kč bez DPH
Kategorie: Hokejové branky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 21 kg
hokejova branka winnwell 72 p
Novinka Tip
3 999 Kč –13 %

Kovová konstrukce branky se jednoduše sestaví pomocí „Snap Clip“ systému, který drží konstrukci pohromadě. Nepotřebujete žádné nářadí, jednotlivé kusy se k sobě zacvaknou a máte hotovo. Dle přiloženého návodu složíte branku během několika minut. Stejně tak můžete branku rozložit na jednotlivé díly a uložit zpět do krabice.

Hokejová branka Winnwell 72“ je alternativou k brance Winnwell Quik Net 72“. Jedná se o levnější branku v oficiální velikosti (72“). Levnější je branka díky systému uchycení sítě. Síť je u tohoto modelu uchycena pomocí tkaničky. Při skládání branky musíte tkaničku provléknout všemi očky, která jsou umístěna po obvodu konstrukce.


Pevná polyesterová síť, ale i tyče branky jsou z odolného materiálu. U kovové konstrukce branky se však musí počítat s tím, že při tvrdých střelách dospělých hráčů se mohou objevit promáčkliny, nebo pozůstatky od nárazu puků. Můžete však trénovat a branku používat dál, tyto kosmetické změny na funkčnosti branky nic nemění.

Detailní informace:

  • Rozměry: 72" x 48" x 27" (183cm x 122cm x 68cm)
  • Odolné trubky o průměru 1.5" (3.8cm) vpředu a 1.125" (3 cm) vzadu
  • "Snap clip" konstrukce - pro sestavení není třeba nářadí, jednotlivé kusy se jen zacvaknou k sobě
  • Odolná polyesterová síť