5 hodnocení

Hokejová branka WINNWELL 72"

Tréninková branka WinnWell 72". Představujeme vám hokejovou branku, která má pevnou a stabilní konstrukci. Jedná se o super pomůcku pro trénink během letních měsíců. Součástí balení je i pevná polyesterová síť. Streetová branka kanadského výrobce Winnwell, kterou lze použít na florbal, fotbal, hokejbal a další sporty.

 

Skladem
Kód: 40
Značka: WinnWell
2 590 Kč 2 140 Kč bez DPH
Kategorie: Hokejové branky
Záruka: 2 roky
Qvick net hokej live
Novinka Předobjednávka

 

Skládací tréninková branka WINNWELL v oficiální velikosti IIHF (72") je přesnou kopií klasické hokejové branky, díky pevné a stabilní konstrukci je skvělou pomůckou při tréninku. Výborná branka se sítí vhodná pro trénink. Kvalitní branka kanadského výrobce Winnwell o rozměrech 183cm x 122cm x 81cm. Hokejová branka Winnwell 72“ je velikostně přesnou kopií klasické hokejové branky.

Kovová konstrukce branky se jednoduše sestaví pomocí „Snap Clip“ systému, který drží konstrukci pohromadě. Nepotřebujete žádné nářadí, jednotlivé kusy se k sobě zacvaknou a máte hotovo. Dle přiloženého návodu složíte branku během několika minut. Stejně tak můžete branku rozložit na jednotlivé díly a uložit zpět do krabice.

Hokejová branka Winnwell 72“ je alternativou k brance Winnwell Quik Net 72“. Jedná se o levnější branku v oficiální velikosti (72“). Levnější je branka díky systému uchycení sítě. Síť je u tohoto modelu uchycena pomocí tkaničky. Při skládání branky musíte tkaničku provléknout všemi očky, která jsou umístěna po obvodu konstrukce.


Pevná polyesterová síť, ale i tyče branky jsou z odolného materiálu. U kovové konstrukce branky se však musí počítat s tím, že při tvrdých střelách dospělých hráčů se mohou objevit promáčkliny, nebo pozůstatky od nárazu puků. Můžete však trénovat a branku používat dál, tyto kosmetické změny na funkčnosti branky nic nemění.

Detailní informace:

  • Rozměry: 72" x 48" x 27" (183cm x 122cm x 68cm)
  • Odolné trubky o průměru 1.5" (3.8cm) vpředu a 1.125" (3 cm) vzadu
  • "Snap clip" konstrukce - pro sestavení není třeba nářadí, jednotlivé kusy se jen zacvaknou k sobě
  • Odolná polyesterová síťDOPORUČUJEME

Pokud sháníte ještě odolnější hokejovou branku, do které budete moct střílet hokejovým pukem, pak vám doporučujeme Hokejovou branku Heavy Duty 72", která nabízí jako b
bonus 
odolné trubky o průměru 1.5" (3.8cm) vpředu a 1.125" (3 cm) vzadu.

Spolu s brankou doporučujeme zakoupit také střeleckou desku HFL Shooting Pad Extreme. Spojením těchto dvou tréninkových pomůcek vytvoříte výborné tréninkové prostředí a podmínky pro nácvik hokejových dovedností. A pokud chcete svůj set ještě vylepšit, pořiďte si také hokejový nahravač One-Timer. Díky tomu totiž dostanete neocenitelnou možnost střílet na branku hned z první. Díky tomu tak budete oproti svým soupeřům o spoustu zkušeností napřed!