4 hodnocení

Hokejová branka Winnwell Heavy Duty 72"

Pro výbornou hru je tady připravena hokejová branka Winnwell Heavy Duty 72",právě tato branka je připravená pro střelbu pukem. Tréninková branka Winnwell Quik Net  Heavy Duty o velikosti 72" má nejrobustnější konstrukci skládacích branek v Evropě. Průměr trubek má 5 cm a šířka pláště je 1,6 mm a právě tyto rozměry jsou důkazem kvalitySkládací branka určená pro střelbu hokejovým pukem. Branka má pevnou a stabilní konstrukci, je oblíbenou pomůckou při tréninku střelby a dalších her .

 

Můžeme doručit do:
7.6.2023
Skladem
Kód: 812
Značka: WinnWell
7 399 Kč 6 115 Kč bez DPH
Kategorie: Hokejové branky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 21 kg
heavy duty hokej live
Akce Novinka Tip

 

Hokejová branka Winnwell 72“ Heavy Duty je velikostně přesnou kopií klasické hokejové branky. Extra odolné trubky umožňují střelbu pukem. Kovová konstrukce branky se jednoduše sestaví pomocí „Snap Clip“ systému, který drží konstrukci pohromadě. Nepotřebujete žádné nářadí, jednotlivé kusy se k sobě zacvaknou a máte hotovo. Dle přiloženého návodu složíte branku během několika minut. Stejně tak můžete branku rozložit na jednotlivé díly a uložit zpět do krabice.

Hokejová branka Winnwell 72“ Heavy Duty je top modelem tréninkových branek. V čem je branka Heavy Duty lepší? Rozdíl je především v odolnosti materiálu, ze kterého jsou vyrobeny tyče branky. U modelů „klasických“ branek Winnwell jsou drobné oděrky a promáčkliny téměř samozřejmostí. U této branky tomu tak zdaleka není. Konstrukce je mnohem odolnější a tvrdší (celkově je branka také o mnoho těžší, což přispívá k výborné stabilitě). Životnost branky je tak o mnoho prodloužena, můžete v klidu trénovat i několik sezón!

Pevná polyesterová síť, ale i tyče branky jsou z odolného materiálu. Jak je uchycena síť? Síť je u tohoto modelu uchycena pomocí tkaničky.

Spolu s brankou Heavy Duty doporučujeme zakoupit také střeleckou plachtu Heavy Duty 72". Spojením těchto dvou tréninkových pomůcek vytvoříte výborné tréninkové prostředí pro nácvik hokejových dovedností.

 

Detailní informace:

  • Rozměry: 72" x 48" x 32" (183cm x 122cm x 81cm)
  • Vhodná pro střelbu hokejovým pukem
  • Odolné trubky o průměru 2" (5cm) vpředu a 1,5" (3,8cm) vzadu
  • "Snap clip" konstrukce - pro sestavení není třeba nářadí, jednotlivé kusy se jen zacvaknou k sobě
  • Odolná polyesterová síť
  • Váha 27,7 kg

DOPORUČUJEME:

Spolu s brankou doporučujeme zakoupit také střeleckou plachtu Heavy Duty nebo Střeleckou desku . Spojením těchto dvou tréninkových pomůcek vytvoříte výborné tréninkové prostředí a podmínky pro nácvik hokejových dovedností.