1 hodnocení

Hokejová pomůcka HS Rush Defender

Tato hokejová tréninková pomůcka, byla navržena pro hokejové profesionály a umožňuje vám posílit vaši obratnost,rychlost a pozornost. Jednotka je dodávána se dvěma základnami hole, které jsou spojeny jedním 2,5m (8 ') řemenem odolným proti proříznutí. Překážkové kurzy na ON ICE nebo OFF ICE ,nebyly nikdy tak zábavné; procvičte si up-tempo bruslení, sprint a manipulaci s pukem najednou!

Skladem
Kód: 5057
8 499 Kč –12 % 7 499 Kč 6 198 Kč bez DPH
oooo
Novinka Tip
8 499 Kč –12 %

Tato hokejová pomůcka byla navržena pro hokejové profesionály a umožňuje vám posílit vaši obratnost,rychlost a pozornost. Jednotka je dodávána se dvěma základnami hole, které jsou spojeny jedním 2,5m (8 ') řemenem odolným proti proříznutí. Překážkové kurzy na ledu nebo mimo něj nebyly nikdy tak zábavné; procvičte si up-tempo bruslení, sprint a manipulaci s pukem najednou!

Použijte více jednotek k vytvoření přechodů, které můžete zabudovat do svých výcvikových cvičení. Více účelové schopnosti tohoto produktu, spolu s množstvím dovedností, které můžete vytvořit, mu dávají skvělou hodnotu pro trenéry, instruktory a samozřejmě všechny hráče hokeje, kteří chtějí vylepšit svou hru.

  Rush Deffender se skládá:
- Zahrnuje dvě základní hole a jeden pás 2,5 m (8 ') odolný proti proříznutí
- Odolná pryž a ocel odolná vůči nárazům odolávající zneužívání
- Guma nepoškodí brusle, pokud na ně narazí
- Kotvící kolíky / kotvy eliminují klouzání na ledě, podlaze nebo zemi
- Pásek a svorka jsou navrženy tak, aby se ne roztrhaly
- Odpovídající držáky vám umožní propojit HockeyShot Rush Defender s trenéry Speed ​​Deke