Dobře padnoucí hokejové kalhoty k pohybu na ledě

Všichni si vybíráme kalhoty, které nám perfektně sednou a u hokejových kalhot to platí dvojnásob. Značkové pohodlné hokejové kalhoty pro hobby hokej přispívají ke komfortu hráče, který se rychle řítí po ledové ploše. V našem eshopu najdete hokejové kalhoty pro všechny věkové generace – senior, junior, i dětské hokejové kalhoty. Rádi Vám poradíme s výběrem správné velikosti hokejových kalhot, aby Vám padly opravdu dokonale.

Kromě pocitu komfortu při nošení hokejových kalhot je velmi důležité také bezpečí hráče. Při pohybu na ledu je vysoké riziko střetu se spoluhráči i tvrdou ledovou plochou při nečekaném pádu. Hokejové kalhoty chrání spodní část páteře a oblast kolem ledvin. Dokonalé polstrování tlumí při pádech nárazy v oblasti bederní páteře a kostrče, poskytuje také ochranu v oblasti stehen. Pro dostatečnou ochranu genitálií je nutné použít hokejové kalhoty v kombinaci se suspenzorem, jež zamezuje nárazům do choulostivých míst hokejového hráče.

I přes ochranné funkce hokejových kalhot jsou lehké a dokonale prodyšné, hráče nijak neomezují v pohybu, jsou velmi odolné proti prodření.

Hráčům hobby hokeje
doporučujeme hokejové kalhoty značky Bauer. Kalh. BAUER S18 VARPOR X800 LITE PANTS- Jr

 

Výsledek obrázku pro bauer kalhoty