Flowin – moderní tréninkový koncept, s nímž můžete posilovat i venku

Flowin je moderní tréninkový koncept, který využívá váhy vlastního těla, čímž se eliminuje riziko přetěžování svalů nevhodně zvolenou zátěží. Tréninkový systém Flowin sestává z velké cvičební podložky a několika maličkých podložek pro ruce, nohy, kolena a lokty.

Jak vypadá cvičení s podložkou Flowin? Nejprve si připravíte velkou cvičební podložku a poté umístíte menší podložky pod nohy a ruce. Následně provádíte koncentrované krouživé pohyby. Menšími podložkami třete velkou podložku. Síla zátěže je dána nejen vaší vlastní vahou, ale také intenzitou, s níž tlačíte na podložku.

Tréninkový systém Flowin je velmi šetrný ke kloubům, cvičení je bezpečné a riziko úrazů je minimální. Flowin napomáhá správné koordinaci celého těla, dochází k odstranění nežádoucích dysbalancí. Metodu Flowin v posledních letech hojně využívají rehabilitační centra, zejména při poúrazové rehabilitaci.

Podložka Flowin je skladná, lehce přenosná, vhodná i pro outdoorové cvičení. Flowin odolává slunečnímu UV záření, v jarních a letních měsících nemusíte být zavřeni v posilovnách ale můžete pohodlně trénovat venku na čerstvém vzduchu. Jakmile jarní sluníčko zahřeje trávník, rozprostřete svou podložku Flowin a udělejte něco pro své zdraví.

Výsledek obrázku pro flowin

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení