Nejpoužívanější fitness pomůcky k procvičení celého těla

Kdo si chce udržet krásnou postavu a ideální míry, měl by vsadit na moderní fitness pomůcky určené k procvičení mnoha svalových partií. Ať už provozujete jakýkoli sport, vždy je důležitá celková kondice organismu. Vyberte si u nás fitness pomůcky, s nimiž dokonale procvičíte celé tělo a posilovaní s nimi bude navíc zábavou.

Oblíbenou fitness pomůckou používanou i v rehabilitačních zařízeních je balanční podložka Bosu. Podložka Bosu je vyvinuta pro balanční cvičení, které je zábavnější než klasické posilování. Fitness pomůcka Bosu je vhodná i pro trénink dětí. Díky balančnímu cvičení nedochází k přetěžování svalů nadměrnou zátěží, cvičící pracuje pouze s vlastní vahou. Pravidelné posilování s fitness pomůckou Bosu odstraňuje ztuhlost a bolestivost svalů a kloubů. Cvičení je přirozené a dochází k procvičení hluboko uložených svalů. Fitness pomůcka Bosu Vám pomůže při tvarování postavy, posilovaní svalů a zlepšení celkové kondice.

Pokud chcete doma šetřit místo a zároveň posilovat na profesionální úrovni, vystačíte s jedinou fitness pomůckou  multitrainerem TRX. TRX je závěsný posilovací systém, který lze připevnit ke stromu nebo mezi dveřní rám. Multitrainer TRX je fitness pomůcka vyvinutá původně k výcviku profesionálních vojáků. Pro své univerzální použití a skladnost si multitrainer TRX našel místo v posilovnách i domácnostech a stal se jednou z nejoblíbenějších fitness pomůcek současnosti. Pomáhá posilovat celou řadu běžně používaných svalů, zpevňuje celé tělo. Hodí se pro vrcholové sportovce i začátečníky.

Výsledek obrázku pro bosu hockey

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení