Nejpoužívanější fitness pomůcky k procvičení celého těla

Kdo si chce udržet krásnou postavu a ideální míry, měl by vsadit na moderní fitness pomůcky určené k procvičení mnoha svalových partií. Ať už provozujete jakýkoli sport, vždy je důležitá celková kondice organismu. Vyberte si u nás fitness pomůcky, s nimiž dokonale procvičíte celé tělo a posilovaní s nimi bude navíc zábavou.

Oblíbenou fitness pomůckou používanou i v rehabilitačních zařízeních je balanční podložka Bosu. Podložka Bosu je vyvinuta pro balanční cvičení, které je zábavnější než klasické posilování. Fitness pomůcka Bosu je vhodná i pro trénink dětí. Díky balančnímu cvičení nedochází k přetěžování svalů nadměrnou zátěží, cvičící pracuje pouze s vlastní vahou. Pravidelné posilování s fitness pomůckou Bosu odstraňuje ztuhlost a bolestivost svalů a kloubů. Cvičení je přirozené a dochází k procvičení hluboko uložených svalů. Fitness pomůcka Bosu Vám pomůže při tvarování postavy, posilovaní svalů a zlepšení celkové kondice.

Pokud chcete doma šetřit místo a zároveň posilovat na profesionální úrovni, vystačíte s jedinou fitness pomůckou  multitrainerem TRX. TRX je závěsný posilovací systém, který lze připevnit ke stromu nebo mezi dveřní rám. Multitrainer TRX je fitness pomůcka vyvinutá původně k výcviku profesionálních vojáků. Pro své univerzální použití a skladnost si multitrainer TRX našel místo v posilovnách i domácnostech a stal se jednou z nejoblíbenějších fitness pomůcek současnosti. Pomáhá posilovat celou řadu běžně používaných svalů, zpevňuje celé tělo. Hodí se pro vrcholové sportovce i začátečníky.

Výsledek obrázku pro bosu hockey