Nová řada hokejových chráničů Supreme

Čím vynikají hokejové chrániče Bauer SupremeChrániče Bauer jsou vyztuženy nejmodernějšími materiály (FleXorb , Vent Armor), dokonale absorbují energii i z tvrdých nárazů. Anatomický střih a systém uchycení Free Flex umožňuje volnost pohybu hráče.

Revoluční látka s technologií 37.5 zajišťuje tělu optimální teplotu - redukuje pocení a šetří tím tělesnou energii hráče, je obsažena i ve výstelce holenních chráničů.Ramena BAUER S18 VAPOR 1X LITE s výztuhou FlexOrb chrání hrudní kost před silných prudkým nárazem. Pevná prodyšná pěna Vent Armor účinně chrání ledviny a žebra.

Systém uchycení ramenní chráničů dobře fixuje chrániče k tělu, polohu chrániče bicepsu si můžete nastavit individuálně.

Chrániče holení Bauer 1X využívají technologii FleXorb. Materiál chrániče Bauer 1X patří mezi nejbezpečnější materiály používané v hokejové výstroji. Kloub je pohodlně usazen v chrániči, výrazně nadstandardní je také ochrana holení, ochrana lýtka a spodní části stehna, kterou zajišťuje pevná prodyšná pěna Vent Armor. Chrániče Bauer 1X jsou k noze fixovány systémem Anchor Strap, jež zajistí perfektní přilnutí.

Loketní chrániče Bauer 1X zaujímají čestné místo mezi nejbezpečnější hokejovou výzbrojí. Kloub je chráněn systémem FleXorb, jež pohlcuje energii nárazu. Pěna Vent Armor chrání biceps a předloktí. Chrániče Bauer 1X padnou jako na míru, hráč je chráněn před nástrahami hokejové hry. Chrániče Bauer MX3 představují top třídu hokejové výstroje.

Levnější varianty hokejových chráničů  představují chrániče Supreme 2S, . I chrániče Supreme se mohou pochlubit vynikajícími vlastnostmi, které chrání hráče nadstandardně.

 

Výsledek obrázku pro BAUER S19 SUPREME 2S PRO SHOULDER PAD