Syntetický led Revolution Tiles v Česku

Chcete si procvičit dovednosti na ledě, ale nechcete údržbu skutečného kluziště? Syntetické dlaždice HockeyShot Ice Revolution Tiles představují dokonalý zážitek z bruslení pro vnitřní i venkovní tréninkové prostory.

Tyto dlaždice, které jsou užitečné pro všechny hokejisty a brankáře, kteří chtějí posunout svůj domácí trénink na vyšší úroveň, vytvářejí perfektní povrch pro simulaci pocitu na skutečném ledě, zatímco vy si zlepšíte ovladatelnost, přihrávky a střelbu.

Každá dlaždice Synthetic Ice Revolution měří 45,7cm  na 45.7cm, takže je větší než většina syntetických ledových dlaždic na trhu a je také nejdostupnější. Dlaždice této velikosti vytvářejí méně spojů a spojů při montáži. Jakmile jsou dlaždice připevněny, při bruslení přes ně jsou švy nepostřehnutelné. Díky našemu patentovanému, symetrickému ořezávacímu systému lze dlaždice Synthetic Ice Revolution velmi snadno instalovat a rozebírat během několika minut! Naše spoje jsou také navrženy tak, aby dlaždice fungovaly na nerovných površích, což je ideální pro garáž nebo sklep, plus extrémní odolnost znamená, že vydrží i umístění pod zaparkovaná vozidla.

Photoshoot-from-Hell-2016-(2)

Tyto dlaždice se dodávají ve dvou tloušťkách; naše dlaždice Standart Synthetic Ice Revolution mají tloušťku 11,1mm a naše dlaždice Premium Synthetic Ice Revolution mají tloušťku 12,6mm. Z hlediska výkonu není mezi tloušťkou dlaždic žádný rozdíl, avšak dlaždice Premium Revolution mají delší životnost (asi 5-7 let) ve srovnání s dlaždicemi Standart Revolution (asi 3-5 let).

Bez názvu (680 × 220 px) (1)CZ

Dlaždice HockeyShot Synthetic Ice Revolution Tiles jsou extrémně nenáročné na údržbu, což vám umožní soustředit se na trénink a ne na dlaždice. Dlaždice HockeyShot Synthetic Ice Revolution Tiles mají samomaznou vrstvu, která udržuje pocit hladkého ledu, což znamená, že není potřeba vosk ani jiné přísady. Syntetický led funguje stejně jako běžný led. Když se brusle zaryjí, odlupují se malé hobliny. To je důvod, proč je důležité zamést nebo vysát povrch na konci tréninku, abyste zajistili maximální výkon a dlouhou životnost. Pokud jsou velmi znečištěné, můžete je také umýt tlakem.

Dlaždice Synthetic Ice Revolution Tiles jsou hrdě vyrobeny v Kanadě a jsou určeny pro použití uvnitř nebo venku. Naše speciální hrany jsou navrženy tak, aby dlaždice umožňovaly roztažnost stejnou rychlostí za různých povětrnostních podmínek. Tyto dlaždice s ochranou proti UV záření a povětrnostním vlivům jsou schopny odolat chladu a teplu, takže je můžete nechat venku nebo kdekoli, kde máte tréninkový prostor.

 Snímek obrazovky 2022-01-05 112319

Dlaždice Synthetic Ice Revolution Tiles se prodávají jednotlivě, což umožňuje snadné přizpůsobení tréninkových prostor. To vám dává možnost rozšířit svůj prostor v průběhu času; jak hráč roste, roste i tréninková plocha!

Existuje několik tréninkových produktů HockeyShot, které jsou speciálně navrženy pro práci s dlaždicemi Synthetic Ice Revolution Tiles pro vylepšení tréninkových lekcí. Přizpůsobte si své domácí kluziště a vytvořte dokonalý povrch pro celoroční trénink. Chcete-li žít svůj sen, bruslit doma a procvičovat všechny své dovednosti, abyste se stali elitním hokejistou, podívejte se ještě dnes na dlaždice HockeyShot Synthetic Ice Revolution Tiles!

Teal With Play Button Sports Logo