Tréninkové centrum HockeyShot se syntetickým kluzištěm

HockeyShot Performance je rájem pro hokejisty. Toto nejmodernější zařízení obsahuje syntetický led HS a naše nejnovější tréninkové pomůcky vyvinuté pro hráče, aby zlepšili svou hru. Vstupte dovnitř a objevte příběh v centru HockeyShot.

Snímek obrazovky 2022-01-26 093717

HockeyShot's HockeyShot Performance Lab, nejmodernější zařízení pro vás můžeme připravit podle přání každého klienta. Jedná se o první tréninkové zařízení HockeyShot u kterého nesmějí chybět dlaždice Syntetického ledu HS REVOLUTION TILES

Díky miniaturnímu syntetickému kluzišti, které je ohraničeno sklem a deskami podobnými tomu, které lze nalézt v aréně NHL. Toto nejmodernější zařízení se může pochlubit neuvěřitelnou sadou vybavení, které vám můžeme doporučit a dodat.

Snímek obrazovky 2022-01-05 133719

Mezi tyto působivé produkty patří technologicky vyspělé produkční studio v případě potřeby pro nahrávání ukázek a výukových videí, různá odpočinková místa, kde masivní televize nesmí chybět, slouží jako připomínka toho, co můžeme nabízet.

Přestože jsou dlaždice Syntetického ledu HS REVOLUTION TILES na bruslení tvrdší než na skutečném ledě, budou v konečném důsledku přínosem pro tréninkové účely a dlouhodobý rozvoj hráče.

Tato možnost dává veřejnosti šanci vyzkoušet syntetické ledové revoluční dlaždice před jejich zakoupením.

Snímek obrazovky 2022-01-05 112319