Značkové hokejové chrániče poskytnou bezpečí a volnost pohybu v jednom

K zajištění bezpečnosti při hokejové hře nesmí žádnému z hráčů chybět hokejové chrániče. Hokej je rychlá hra a prudké pohybu hráčů bojujících o puk se někdy neobejdou bez zranění. Kvalitními hokejovými chrániči lze předejít vzniku vážných zranění, vyžadujících pobyt v nemocnici či dlouhou rekonvalescenci. Použití hokejových chráničů při zápasech profesionálů je již zažitou rutinou. Nejdůležitější je ochrana hlavy a trupu hráče, čímž se eliminuje možnost poranění životně důležitých orgánů. Hráč by nikdy neměl vstoupit na led bez kvalitní hokejové helmy, s plexi štítem či ochrannou mřížkou a chráničem ramen a hrudníku. K efektivní ochraně hrudníku, ramen a břicha doporučujeme použít hráčům hokejové chrániče Ramena Reebok 20K Sr. Tento inovativní chránič ramen používají hráči naší Extraligy, soutěží NHL a KHL. Chránič je extrémně lehký a prodyšný, přitom poskytuje maximální ochranu i pohodlí.

Pro mladší hráče v juniorských kategoriích je vhodný chránič ramen - Ramena CCM U+08 jr. Anatomicky tvarovatelný dětský chránič se zesíleným chráničem hrudního koše i zadním chráničem páteře poskytuje hráči výbornou pohyblivost. Děti ocení rychlé zapínání pomocí pásků se suchým zipem.

Důležité je dbát i na ochranu loketních i kolenních kloubů, a také holení. Ačkoli tyto partie nejsou životně důležité, jejich poranění by bylo bolestivou komplikací a vyřadilo by hráče ze hry. Hokejové chrániče holení nabízíme ve třech variantách – pro seniory, juniory a nejmenší dětské hráče. Zejména u dětí je důležitá ochrana rostoucích kostí a kloubů, jež jsou stále ve vývinu.

Hokejový chránič na Lokty Reebok 16K Sr. pro seniory kopíruje anatomický tvar těla. Při nárazu je energie rozložena do okolních svalových částí a loketní kloub tak zůstává chráněn před poraněním.

Výsledek obrázku pro bauer hockey

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení