2 hodnocení

Profesionální boxovací pytel

Profesionální boxovací pytel 

Výška boxovacího pytle
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.10.2023 - Zvolte variantu
Skladem 4-8 týdnů Zvolte variantu
Kód: 5945/170 5945/185 Zvolte variantu
Značka: Hokej-live
6 499 Kč 8 499 Kč od 6 499 Kč 5 371 Kč bez DPH 7 024 Kč bez DPH od 5 371 Kč bez DPH
Kategorie: Tréninkové pomůcky
Záruka: 2 roky
Snímek obrazovky 2020 11 24 101033
Novinka Tip Předobjednávka
Výhody boxovacího pytle.
 
Materiál a struktura - Boxovací pytel je dodáván ve vícevrstvé struktuře: 2 mm silná PU kůže, nárazová plocha, EPE pěna s vysokou hustotou, ekologický nárazník a výplňová vrstva. Díky tomu váš dlouhý a těžký úder nepoškodí vaše ruce ani nohy.
Stabilní podklad - Kulatý podstavec je navržen pro snadnou montáž. Podstavec plněný vodou váží 100 kg a s pískem i více. Kromě toho je dodáván také s 14 přísavkami. Sací výkon každého šálku je asi 40 kg. Proto je během cvičení stabilní a bezpečný, šálky lze demontovat. 
ULTRA SILENT & LESS VIBRATION - Polstrovaný design, dvojitý absorbér TPU a 360 ° tlumení nárazů a hluku činí boxovací pytel vhodnějším pro intenzivní údery. Díky těmto vlastnostem může profesionál trénovat podle svého tréninkového plánu.
pytel-4
Struktura boxovacího pytle
Pytel je rozdělen do 4 vrstev: PU vrstva, nárazníková vrstva, EPE vrstva a plnicí vrstva. PU vrstva má tloušťku 2 mm, která je měkká a odolná proti nárazu, aby byla během cvičení v bezpečí. A další tři vrstvy jsou navrženy tak, aby byl vak měkčí a neškodný pro vaše ruce nebo nohy.
pytel-3
Polstrovaný design pro profesionální boxovací pytel
Struktura vyrovnávací paměti je uvedena výše.
Odpružená součást zahrnuje pevnou odpruženou hřídel a gumový disk tlumiče. Může dosáhnout efektivnějších anti vibračních a redukčních účinků. Poté izoluje, rozkládá se a přeměňuje vysokofrekvenční rázovou sílu mezi boxovacím vakem a sportovci, aby se minimalizovala zranění.
pytel-3
Větší základna a silné přísavky
Pro sportovce platí, že čím stabilnější je pytel s pískem, tím bezpečnější je cvičení. Proto je podstavec zvětšen a je navržen s přísavkami. Podstavec plněný vodou váží 100 kg a s pískem i více. Kromě toho je dodáván také s 14 přísavnými přísavkami. A sací výkon každého šálku je asi 40 kg. Proto je boxovací pytel stabilnější a můžete cvičit bezpečněji. V případě umístění pytlů na koberec, přísavky můžete jednoduše odejmout. I v tomto případě zůstane patel stabilní a bezpečný.
pytel-2
Cvičte s boxovacím pytlem
Boxovací pytel zabere malou plochu, takže jej můžete umístit do ložnic, obývacího pokoje, tělocvičen, kanceláří a dalších míst. To je velmi výhodné pro vaše cvičení. 
 
pytel