1 hodnocení

Střelecká deska 3 x 1.5m + tréninkový nahrávač One-Timer Passer

Speciální set, který obsahuje střeleckou desku HL Shooting Pad Extreme a tréninkový nahravač One-Timer. Zažijte pocit jako byste byli právě na ledu se svým spoluhráčem!

 

Můžeme doručit do:
5.10.2023
Skladem
Kód: 111
Značka: HL
4 489 Kč 3 710 Kč bez DPH
Kategorie: Tréninkové sety
Záruka: 2 roky
Kopie návrhu Kopie návrhu reklamní koláž (21)
Akce Novinka Tip

 

HL Shooting Pad Extreme + One Timer

HL Shooting Pad Extreme je speciální roll-up plastová deska pro nácvik střelby a stickhandlingu. Největší tréninková deska na trhu, s Shooting Pad Extreme máte více prostoru na stick handling, střelbu, nácvik vhazování a trénink přihrávky . HL Shooting Pad Extreme se snadno sroluje a tím umožňuje snadný transport. Kluznost desky je srovnatelná s klasickým ledem. Rozměry jsou 3 x 1,5 metru.

 

Při použití OneTimer nahrávače získate skvělou možnost střelby z první!

Nový One-Timer nahrávač je perfektní pomůcka pro hráče, kteří hledají tréninkovou pomůcku pro zlepšení přihrávky. One-Timer nahrávač umožnuje hráči simulovat herní situace v pohodlí vlastního domova nebo kdekoliv mimo led. Pomocí nahrávače zlepšíte přihrávky, příjem puku a střelbu z první. Už nebudete mít tvrdé ruce. Po pár trénincích uvidíte rozdíl.

One-Timer jednoduše připevníte na střeleckou desku, stickhandling plochu, umělý led nebo podlahu. Trénink přihrávky nebyl nikdy jednodušší. Posuňte vaše schopnosti na další úroveň.

One-Timer má skvělé vlastnosti v porovnání s cenou !

Obsah balení:

  • 1x One-Timer
  • 1x náhradní reflexní pás
  • 2x samostatné speciální šrouby pro snadné připevnění na střeleckou desku nebo podlahu