1 hodnocení

Střelecká deska HL Shooting Pad JR

Nejmenší ze střeleckých desek. Deska HL Shooting Pad JR má rozměry 1 x 0,5 m. Tloušťka desky je 4mm. Díky rozměrům je tato deska oblíbené zejména pro velmi snadnou manipulaci a přenosnost.

 

Můžeme doručit do:
13.12.2023
Skladem
Kód: 20171110003
Značka: Hokej-live
1 334 Kč –33 % 889 Kč 735 Kč bez DPH
Kategorie: Střelecké desky + sportovní povrch
Záruka: 2 roky
WhatsApp Image 2023 05 17 at 15.47.04
Akce Novinka
1 334 Kč –33 %

Desky HL Shooting Pad jsou vyrobeny ze směsi speciálních polymerů, které jsou obsahem umělého ledu. Kluznost desky je srovnatelná s klasickým ledem. Můžete tak bez obav trénovat střelbu s klasickým hokejovým pukem. Extrémně rychlé jsou na plochách HL tréninkové puky Green Biscuit. Pokud tedy chcete trénovat techniku s holí, stickhandling doporučujeme vyzkoušet tuto kombinaci.

Jaká je životnost desek? Jsou téměř nezničitelné. Při běžném zacházení (deska bude sloužit k tréninku střelby nebo jiných hokejových dovedností) vydrží opravdu hodně. Opotřebení a škrábance, s kterými se musí počítat, nijak neovlivňují výborné vlastnosti desek, nebo jejich kluznost. Škrábance a drobné rýhy navíc umocňují vlastnosti klasického ledu, který také není 100% hladký. Jak se ale říká, všeho moc škodí! Pokud máte na desce drobný štěrk nebo ostré kamínky vždy je dobré desku omést a očistit.

Je potřeba nějaká speciální údržba? Není! Na desky se nepoužívají žádné speciální přípravky, nebo leštiče. Pokud je deska špinavá, stačí ji zamést, nebo utřít vlhkým hadrem, nechat oschnout a můžete znovu začít trénovat.

Deska Shooting Pad JR je nejmenší ze střeleckých desek. Má rozměry 1 x 0,5 m. Tloušťka desky je pak 4mm. Díky rozměrům je tato deska oblíbené zejména pro velmi snadnou manipulaci a přenosnost. Je opatřena madlem, desku chytnete jako tašku a můžete vyrazit na trénink.

Střelecká deska – Shooting pad JR je velikostně uzpůsobena opravdu pouze pro trénink střelby. Pokud chcete trénovat stickhandling nebo další prostorově náročnější dovednosti vybírejte větší desky (Pro, Extreme).

Desku lze použít venku i doma. Střelecká deska ochrání Vaší drahou hokejku proti poškození, jak se tomu stává na tvrdém povrchu jako je beton nebo dlažba. Povrch desky maximálně simuluje klasický led. Rozměry 1 x 0,5 m, síla desky je 4mm. Kluznost jako klasický led, simuluje opravdovou ledovou plochu Deska má praktické madlo pro lepší manipulaci Při použití střelecké desky odpadají starosti s nežádoucími značkami, čmouhami od holí či hokejových pásek na podlaze, dlažbě apod.

Sluneční paprsky nemění vlastnosti desky. Lze používat doma i venku. Doporučujeme používat spolu s nahrávačem One-Timer Passer.