1 hodnocení

Střelecká deska HL Shooting Pad Pro 150 X 74 CM

Střelecké desky HL Shooting Pad Pro jsou vyrobeny ze směsi speciálních polymerů, které jsou obsahem umělého ledu. Kluznost desky je srovnatelná s klasickým ledem. Můžete tak bez obav trénovat střelbu s klasickým hokejovým pukem.

Originální střelecká deska Schooting Pad Pro o rozměru 1,5 x 0,74m ,musí mít tloušťku desky 5mm.

 

 

Můžeme doručit do:
1.12.2023
Skladem
Kód: 20171110002
Značka: WinnWell
2 384 Kč –33 % 1 589 Kč 1 313 Kč bez DPH
Kategorie: Střelecké desky + sportovní povrch
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg
strelecka deska winnwell shooting pad pro
Akce Novinka Tip
2 384 Kč –33 %

 Extrémně rychlé jsou na plochách HL tréninkové puky Green Biscuit . Pokud tedy chcete trénovat techniku s holí, stickhandling doporučujeme vyzkoušet tuto kombinaci. Jaká je životnost desek? Jsou téměř nezničitelné. Při běžném zacházení (deska bude sloužit k tréninku střelby nebo jiných hokejových dovedností) vydrží opravdu hodně. Opotřebení a škrábance, s kterými se musí počítat, nijak neovlivňují výborné vlastnosti desek, nebo jejich kluznost.

Škrábance a drobné rýhy navíc umocňují vlastnosti klasického ledu, který také není 100% hladký. Jak se ale říká, všeho moc škodí! Pokud máte na desce drobný štěrk nebo ostré kamínky vždy je dobré desku omést a očistit. Je potřeba nějaká speciální údržba? Není! Na desky se nepoužívají žádné speciální přípravky, nebo leštiče.

Pokud je deska špinavá, stačí ji zamést, nebo utřít vlhkým hadrem, nechat oschnout a můžete znovu začít trénovat. Deska HL Shooting Pad PRO je prostřední varianta – 5 mm tlustá deska o rozměrech 1,5 x 0,74 m. Přenosná tréninková deska, se kterou již máte větší manévrovací prostor. Střelba s nahrávačem, stickhandling nebo nácvik vhazování zvládnete bez větších problémů.

Díky rozměrům a především tloušťce 5mm je deska perfektně rovná. Nemusíte se bát nějakých vlnek nebo nerovností. 

Stejně jako menší varianta Shooting Pad JRShooting Pad Pro praktické madlo. Desku nelze srolovat, pokud budete chtít rolovací desku, mrkněte se na model Extreme. Desku lze použít venku i doma. Střelecká deska ochrání Vaší drahou hokejku proti poškození, jak se tomu stává na tvrdém povrchu jako je beton nebo dlažba. Povrch desky maximálně simuluje klasický led.

  • Rozměry 1,5 x 0,75 m (šířka cca 5 mm)
  • Kluznost jako klasický led, simuluje opravdovou ledovou plochu
  • Deska má praktické madlo pro lepší manipulaci
  • Při použití střelecké desky odpadají starosti s nežádoucími značkami, čmouhami od holí či hokejových pásek na podlaze, dlažbě apod
  • Sluneční paprsky nemění vlastnosti desky 
  • Lze používat doma i venku 
  • Doporučujeme používat spolu s nahrávačem One-timer passer