10 hodnocení

Syntetický led Profesional Glide

Syntetický led Profesional Glide Syntetický led Profesional Glide

Můžeme doručit do:
13.12.2023
Skladem
Kód: 7961
Značka: HL
6 999 Kč 5 784 Kč bez DPH
Kategorie: Umělé ledy - Syntetický led
Záruka: 2 roky
6093 4 warehouse 36 1 900x900 crop center
Novinka Tip Předobjednávka

Produkt prošel více než 20 letým vývojem, aby dosáhl tak dokonalé kvality, jakou dneska má. Syntetický led Profesional Glide je bezkonkurenčním lídrem na trhu pro ty, kteří od syntetického ledu požadují více.

Od velkých komerčních hokejových tréninkových center až po domácí malá hokejová centra   Syntetický led Profesional Glide se stává realistickou náhradou přírodního ledu a nabízí bezkonkurenční kvalitu a cenovou dostupnost tak, aby přinesl dokonalý zážitek z bruslení.

Vytěžte ze své bruslařské plochy maximum a vybudujte si své vlastní syntetické kluziště z panelů Profesional Glide.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na níže uvedené kontakty.

NEJVÍCE SE PŘIBLIŽUJE REÁLNÉMU LEDU

Syntetický led Profesional Glide byl speciálně navržen tak, aby se svojí kvalitou co nejvíce přiblížil k přírodnímu ledu a tím umožňuje skutečný zážitek z bruslení. Díky unikátní kvalitě hráči, resp. bruslaři si ani neuvědomí, že nejsou na skutečném ledě.

ČASTĚJŠÍ VYUŽÍVÁNÍ ZLEPŠUJE KVALITU

Panely Profesional Glide jsou ve svém jádru napuštěny samomazným prostředkem, díky kterému častější využívání panelů zlepšuje kvalitu klouzání. Tzv. „anti-zamboni“ technologie znamená čím více bruslení, tím je lepší kvalita.

NAVRŽENO K DOKONALOSTI

Panel je navržen z nejkvalitnějšího polyethylenu a přesné řezání panelů se provádí tou nejmodernější technologií řezání. Díky tomu jsou spoje panelů bezvadné, ploché a přesné a výsledek těchto aspektů je nejdokonalejší a nejplynulejší zážitek z bruslení

DŮVĚŘUJE MU MNOHO PROFESIONÁLŮ A TRÉNERŮ

Od začátečníků až po profesionály, domácí využití až po komerční tréninková centra. Panely Profesional Glide jsou nejdůvěryhodnějším syntetickým ledem u hráčů a trenérů, kteří mají vysoké nároky a při trénincích vyžadují maximum.

Panely Profesional Glide nabízíme v rozměru 2000x1000mm, síla panelu je 10mm a její váha je 17.4kg. Manipulace a instalace je velmi snadná, instalaci panelů Profesional Glide doporučujeme na tvrdý a rovný povrch.

Životnost panelů Profesional Glide je více jak 10let.