1 hodnocení

Velkokapacitní taška Nanrobot

Velkokapacitní taška Nanrobot

3-7 dní
Kód: 7453
Značka: Nanrobot
1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

Velkokapacitní taška na koloběžku Nanrobot vám umožní přenášet nabíječku, nářadí na opravu a další předměty, jako jsou telefony, klíče, peněženka atd. Síťovaná kapsa na vaše cennosti.
Taška na koloběžku je vyrobena z materiálu EVA, který je extrémně lehký a odolný proti pádu a nelze jej snadno deformovat. Matný povrch PU tkaniny se perfektně hodí ke kovovému povrchu koloběžky nebo kola.
Tento úložný vak na elektrickou koloběžku vyrobený z voděodolného PU. A zip je z voděodolného materiálu. Ale prosím, nenamáčejte tašku na koloběžku na dlouhou dobu do deště, aby nedošlo k úniku.
Nepřichází s vestavěnou nabíječkou, pouze s vestavěným nabíjecím portem. Upravte prosím popruh na vhodnou délku, abyste zabránili blokování osvětlení při jízdě v noci. Oblek pro koloběžky, kaskadérské koloběžky, samovyvažovací koloběžky, pájecí kola atd.
Tato taška na koloběžku je vhodná pro koloběžky, elektrokola, elektrická skládací kola a skládací kola.

Vestavěný nabíjecí port USB, který umožňuje vložit powerbanku do tašky na koloběžku a nabíjet mobilní telefony a další zařízení za jízdy.
Díky prodlouženému suchému zipu lze výšku tašky na koloběžku libovolně nastavit a délku popruhu upravit podle potřeby.
Povrch tašky na koloběžku je vyroben z voděodolného PU, střední vrstva je vyrobena z materiálu EVA absorbujícího nárazy a vnitřní vrstva je vyrobena z tkaniny odolné proti opotřebení.
Uvnitř tašky na koloběžku jsou dvě síťové kapsy pro uložení více věcí.
70° design varhanního pantu zabraňuje pádu předmětů a je pohodlné brát předměty.
Drážka na zadní straně tašky na koloběžku pasuje na tělo koloběžky a čtyři popruhy pro stabilní upevnění tašky na elektrokoloběžku.

2