1 hodnocení

Vetimax Raptor EX

Lehká jednotka VertiMax Raptor EX je revoluční, přenosný tréninkový systém odporu, který využívá patentovanou Elastickou tréninkovou technologii VertiMax k vývoji atletické rychlosti a síly. Jednotku VertiMax Raptor EX lze připojit k jakémukoli ohradníku, stěně nebo k našemu přenosnému upevňovacímu zařízení, které umožňuje sportovci přeměnit jakýkoli prostor na prvotřídní tréninkové středisko rychlosti a síly.  

 
Můžeme doručit do:
13.6.2022
14 dní
Kód: 4706
Značka: Vertimax
84 999 Kč 70 247 Kč bez DPH
Kategorie: Vertimax
Záruka: 2 roky
714aJ nQnTL. SL1500
Akce Novinka Tip

Lehká jednotka VertiMax Raptor EX je revoluční, přenosný tréninkový systém odporu, který využívá patentovanou Elastickou tréninkovou technologii VertiMax k vývoji atletické rychlosti a síly. Jednotku VertiMax Raptor EX lze připojit k jakémukoli ohradníku, stěně nebo k našemu přenosnému upevňovacímu zařízení, které umožňuje sportovci přeměnit jakýkoli prostor na prvotřídní tréninkové středisko rychlosti a síly.  Jednotka VertiMax Raptor EX má všechny schopnosti VertiMax Raptor Dual, ale s tréninkem mimo platformu přibližně  45 yardů pouze s jedním pásmem. Možnosti pásma Raptor jsou následující:

 Průměr Odpor Barva
1/4 " Střední ČERVENÉ
5/16 " Silnější MODRÝ
3/8 " Nejsilnější

ŠEDÁ 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení