Neohodnoceno

Workoutový prvek - Monkey's Bradla 04AB

Workoutové fitness zařízení určené k provádění cviků ve venkovním prostředí. Monkey's Bradla 04AB jsou určeny k rozvoji síly při cvičení s vlastní vahou ve venkovním prostředí

Můžeme doručit do:
5.10.2023
Skladem
Kód: 5351
Značka: HEROLD
17 328 Kč 14 321 Kč bez DPH
Kategorie: Workoutová Hřiště
Záruka: 5 let
workoutovy prvek bradla 04ab p50434
Novinka Tip Předobjednávka
ZDARMAZDARMA

Workoutové fitness zařízení určené k provádění cviků ve venkovním prostředí. Monkey's Bradla 04AB jsou určeny k rozvoji síly při cvičení s vlastní vahou ve venkovním prostředí. Cviky je možno provádět ve výškových úrovních 1,3 a 1m nad zemí. Sestava je vhodná do obcí, parků a ke školám a pomáhá rozvíjet pohybovou aktivitu dětí, mládeže i dospělých.

Zařízení je uzpůsobeno pro cvičící osoby s minimální výškou 140 cm.

Dodávka obsahuje kotvení a veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme – cena montáže na dotaz.

Sestava je tvořena masivní konstrukcí z lepených hranolů 12x12 cm a kovových zinkových trubek o průměru 38 mm, kotvených do terénu kovovými kotvami do betonového lože. Kotvení také zamezuje kontaktu dřeva se zemí,aby vám sestava dlouho vydržela.

Pro zvýšení životnosti doporučujeme dřevěné části natřít ochranným lazurovacím lakem, který zároveň dřevu dodá zářivější odstín.

Sestava nemá žádné požadavky na dopadovou plochu. Proto je možné ji kotvit přímo na trávník. Zachová si tak svůj přírodní vzhled a nenásilně tak doplní okolí, ať již budete sestavu umisťovat do praku nebo lesa, zároveň ale rovnými liniemi nenaruší moderní vzhled měst a obcí. Přesto doporučujeme pod věž položit zatravňovací desky Grass nebo Saf, které ochrání trávník pod sestavou proti vyšlapání.

Pro doplnění tohoto a jiných workoutových hřišť nabízíme širokou škálu cvičících fitness prvků a sestav.