Neohodnoceno

Zátěžová vesta 10kg

Prémiová zátěžová vesta Live-pro 10kg

Skladem
Kód: 4643
Značka: Live-Pro
1 189 Kč –17 % 989 Kč 817 Kč bez DPH
Kategorie: Zátěže
Zátěžová vesta 10kg
Akce Novinka Tip
1 189 Kč –17 %

Zátěžová vesta patří mezi  pomůcky nepostradatelné v dnešním sportu napomáhá k  zvýšení síly, vytrvalosti a podílu svalů lidského těla při silovém a vytrvalostním tréninku. Zátěžové vestu ,nemusí používat jen sportovci, lze jí použít i při pohybu zaměřeného na odbourávání tělesného tuku. A co je nejdůležitější, vše bez ohrožení biomechaniky.

Prémiová zátěžová vesta Live-pro je vyrobená z mimořádně pevné a oděru odolné nylonové tkaniny, s dvojitým vnitřním šitím a s vyztuženými a extra polstrovanými rameny. Zátěž vesty je  rovnoměrně rozmístěná v sáčcích s pískem, aby nedocházelo k jednostrannému zatížení těla. Díky tomu zátěžová vesta dobře sedí i při maximální zátěži (10 nebo 20 kg) a nejnamáhavějších aktivitách.

Jednoduchým vyjmutím, nebo doplněním jednotlivých sáčků, si můžete hmotnost zátěžové vesty , tak, aby přesně odpovídala potřebám Vašeho tréninku. Upínací systém vesty tvoří dvojitý široký pás se suchým zipem. Zátěžová vesta Live-pro  je na prsou i zádech vybavená reflexními pruhy,můžete si jí vybrat ve hmotnosti

10 kg a 20 kg.